Szkolenia na platformie Fizja dostępne są dla wszystkich fizjoterapeutów posiadających numer PWZFZ i pracujących w zawodzie.
Aby dołączyć do programu należy ukończyć krótki proces rejestracji. ZAREJESTRUJ SIĘ

Wiedza, którą zdobędziesz w trakcie szkolenia:

Epidemia COVID-19 w Polsce przebiega falami. Choć eksperci są zdania, że ustalenie granic pomiędzy falami i wskazanie ich szczytu jest umowne, to przyjmuje się, że do chwili obecnej przez nasz kraj przetoczyło się 5 fal epidemii (dane z 25.01.2022). W ich określeniu kluczowe znaczenie mają dwa parametry: współczynnik R, czyli współczynnik reprodukcji wirusa i rzeczywiste przyrosty zakażeń.

Chociaż część ekspertów uważa, że pierwszej fali epidemii COVID-19 w Polsce nie było, to początek okresu jej występowania określa się na 20 marca 2020 roku. Początek drugiej fali (pierwszej jesiennej) datuje się w okolicach 16 września 2020 roku, kiedy wykryto 600 przypadków zakażeń, podczas gdy jej szczyt przypadł na 7 listopada 2020 roku - z rekordowym przyrostem 27 875 zakażeń.

Podczas tego szkolenia zdobędziesz kompleksową wiedzę na temat wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19, a także roli fizjoterapii zarówno u pacjentów, którzy zmagają się z chorobą, jak i tych, którzy już ją przebyli.

CHCESZ BEZPŁATNIE DOŁĄCZYĆ DO TEGO SZKOLENIA?

Zarejestruj się w programie FIZJO-LEARNING

PRZEJDŹ DO REJESTRACJI