Zanim przejdziesz dalej, powiedz nam o sobie dwie rzeczy

W jakiej formie wykonujesz zawód?

2. Czy logowałaś/eś się już do SSO KIF?

Dziękujemy za udzielenie odpowiedzi.
Po zalogowaniu do SSOAby dołączyć do programu załóż konto w SSO KIF (zajmie Ci to minutę) podając swój numer PWZFZ i adres email podany we wniosku. Po rejestracji i logowaniu poprosimy Cię o wypełnienie krótkiego formularza Szkolenia czekają :) Cieszymy się, że jesteś z nami.

Otwieramy Fizję dla osób studiujących fizjoterapię!!!

Aby skorzystać z dostępnych na platformie szkoleń załóż konto studenta przy pomocy swojego uczelnianego adresu email oraz wypełnij krótki formularz.

Nasze szkolenia są współfinansowane przez Unię Europejską więc taka odrobina formalności jest konieczna.
Wypełnienie formularza zajmie tylko kilka minut.

Po weryfikacji otrzymasz dostęp do bazy szkoleń online.

Szkolenia czekają :) Cieszymy się, że jesteś z nami.

Korzystanie z platformy FIZJA po zakończeniu projektu.


Wraz z zakończeniem projektu pn. FIZJO-LEARNING – większe kompetencje fizjoterapeutów w pracy z pacjentem chorującym na choroby zakaźne, w tym COVID-19 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, z dniem 31.12.2023 roku, weszły nowe zasady funkcjonowania platformy e-learningowej Fizja oraz Regulamin Platformy Szkoleniowej Fizja.

Szkolenia przeznaczone są dla fizjoterapeutek i fizjoterapeutów, bez względu na formę wykonywania zawodu (bez dołączania zaświadczeń). Rejestracja konta możliwa jest dla osób spełniających następujące kryteria naboru:
posiadanie prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty,
opłacona składka członkowska z tytułu przynależności do Samorządu Zawodowego.

Od stycznia 2024 roku, w platformie udostępnione są szkolenia i umożliwione jest uczestniczenie w nich z możliwością realizacji egzaminu, bez uzyskania certyfikatu.