Szkolenia na platformie Fizja dostępne są dla wszystkich fizjoterapeutów posiadających numer PWZFZ i pracujących w zawodzie.
Aby dołączyć do programu należy ukończyć krótki proces rejestracji. ZAREJESTRUJ SIĘ

Wiedza, którą zdobędziesz w trakcie szkolenia:

Nabędziesz umiejętność prowadzenia wywiadu i analizy badań specjalistycznych. Dowiesz się, w jaki sposób ocenia się poziom rozwoju mowy i języka, jakie są metody kwalifikacji i planowania sposobu wspomagania komunikacji oraz ogólne zasady stosowania komunikacji alternatywnej i wspomagającej. Poznasz metody komunikacji No-Tech, Low-Tech i High-Tech oraz charakterystykę wybranych systemów i metod komunikacji alternatywnej, takich jak metody graficzne, manualne, dotykowe, czy metody łączone komunikacji alternatywnej i wspomagającej.

Zdobędziesz wiedzę z zakresu diagnostyki funkcjonalnej dzieci wymagających zastosowania komunikacji alternatywnej i wspomagającej. Dowiesz się, jak ważna jest analiza ogólnego stanu dziecka na podstawie obserwacji, analiza ustawienia ciała w różnych pozycjach, ocena dowolnych ruchów głowy i kończyn, analiza przyczyn zaburzeń ruchowych głowy i kończyn oraz ocena koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Poznasz ogólne cele fizjoterapii i algorytm postępowania u dzieci wymagających wspomagania komunikacji. Dowiesz się na czym skupić się podczas wywiadu i badania, w jaki sposób ustalić najważniejszy cel terapii oraz na co zwrócić uwagę podczas prowadzenia fizjoterapii.

Podczas szkolenia zapoznasz się także z przykładami klinicznymi.

CHCESZ BEZPŁATNIE DOŁĄCZYĆ DO TEGO SZKOLENIA?

Zarejestruj się w programie FIZJO-LEARNING

PRZEJDŹ DO REJESTRACJI