Szkolenia na platformie Fizja dostępne są dla wszystkich fizjoterapeutów posiadających numer PWZFZ i pracujących w zawodzie.
Aby dołączyć do programu należy ukończyć krótki proces rejestracji. ZAREJESTRUJ SIĘ

Wiedza, którą zdobędziesz w trakcie szkolenia:

Dowiesz się na czym polegają leczenie farmakologiczne i terapie zaawansowane w chorobie Parkinsona, poznasz skalę Hohen Yar oraz zdobędziesz wiedzę z zakresu fizjoprofilaktyki i innych metod fizjostymulacji pacjentów z chorobą Parkinsona. Dowiesz się, jakie są cele fizjoterapii w chorobie Parkinsona i zapoznasz się z wytycznymi zawartymi w Europejskim Przewodniku Fizjoterapii w chorobie Parkinsona.

W trakcie szkolenia poszerzysz swoją wiedzę z zakresu zaburzeń chodu w chorobie Parkinsona oraz nauczysz się w jaki sposób poprzez bodźce zewnętrzne wpływać na poprawę jakości chodu. Poznasz metody usprawniania ruchowego stosowane u pacjentów z chorobą Parkinsona oraz metody komplementarne dla fizjoterapii. Dowiesz się na czym polega trening wielozadaniowy, nordic walking i Rock Steady Boxing. Zdobędziesz wiedzę z zakresu rekomendowanej intensywności fizjoterapii. Poznasz możliwości nowoczesnej diagnostyki funkcjonalnej na przykładzie urządzenia Gwalk.

Zapoznasz się z pojęciem Neuro-COVID.

CHCESZ BEZPŁATNIE DOŁĄCZYĆ DO TEGO SZKOLENIA?

Zarejestruj się w programie FIZJO-LEARNING

PRZEJDŹ DO REJESTRACJI