Szkolenia na platformie Fizja dostępne są dla wszystkich fizjoterapeutów posiadających numer PWZFZ i pracujących w zawodzie.
Aby dołączyć do programu należy ukończyć krótki proces rejestracji. ZAREJESTRUJ SIĘ

Wiedza, którą zdobędziesz w trakcie szkolenia:

Podczas szkolenia szczegółowo zapoznasz się m. in. z informacjami na temat badania RTG, interpretacji zdjęć, zasadami oceny zrostu kostnego, oceny krzywizn kręgosłupa oraz oceny wieku kostnego.

Dowiesz się, jakie są wskazania i przeciwwskazania do tomografii komputerowej, a jakie do rezonansu magnetycznego, czym różnią się te badania, a także jakie są przykładowe zastosowania tych badań w praktyce.

W trakcie szkolenia zapoznasz się również szczegółowo z tematyką USG, w tym z przykładami wykorzystania USG do diagnostyki stawu kolanowego, łokciowego, biodrowego, barkowego i skokowego. Poznasz także zabiegi małoinwazyjne wykonywane pod kontrolą USG i dowiesz się czym jest USG preluksacyjne i sonofeedback.

Zdobędziesz wiedzę o z zakresu medycyny nuklearnej i wykorzystania izotopów promieniotwórczych do badań. Dowiesz się, w jaki sposób interpretować badania radioizotopowe.

CHCESZ BEZPŁATNIE DOŁĄCZYĆ DO TEGO SZKOLENIA?

Zarejestruj się w programie FIZJO-LEARNING

PRZEJDŹ DO REJESTRACJI