Szkolenia na platformie Fizja dostępne są dla wszystkich fizjoterapeutów posiadających numer PWZFZ i pracujących w zawodzie.
Aby dołączyć do programu należy ukończyć krótki proces rejestracji. ZAREJESTRUJ SIĘ

Wiedza, którą zdobędziesz w trakcie szkolenia:

Poznasz klasyfikacje uszkodzeń i zobaczysz, jak wyglądają formularze oceny. W części szkolenia prowadzonej przez lekarza dowiesz się, jak wygląda leczenie nieoperacyjne i operacyjne oraz jak w obu tych sytuacjach kształtuje się współpraca na linii lekarz - fizjoterapeuta.

Zobaczysz filmy z zapisem badania USG z pacjentami w 2 różnych sytuacjach - z długotrwałym bólem barku oraz po leczeniu operacyjnym całkowitego uszkodzenia ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego i podgrzebieniowego. Obejrzysz zapis zabiegu artroskopii barku oraz naprawy uszkodzenia ścięgna pierścienia rotatorów i ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego.

W części fizjoterapeutycznej ekspert opowie Ci o funkcjach barku, stabilizacji stawu ramiennego oraz postępowaniu w leczeniu zachowawczym oraz pooperacyjnym. Zaprezentowane zostaną filmy z ćwiczeniami w różnych fazach leczenia oraz wskazówki dotyczące przygotowania gabinetu i prowadzenia dokumentacji medycznej.

Omówione zostaną także czerwone flagi. Na zakończenie będzie omówiona pielęgnacja opatrunku i praca z blizną. Nie zabraknie także informacji na temat właściwego udzielania wskazówek pacjentom.

CHCESZ BEZPŁATNIE DOŁĄCZYĆ DO TEGO SZKOLENIA?

Zarejestruj się w programie FIZJO-LEARNING

PRZEJDŹ DO REJESTRACJI